O NÁS

salvenatura-about-usSpolečnost Salve Natura s.r.o. byla založena v roce 2003 s cílem reagovat na vzrůstající trend zdravého životního stylu a obohatit trh se zdravými bezmasými potravinami o produktovou řadu rostlinných uzenin. Rostlinné uzeniny Salve Natura spadají do kategorie originálních vegetariánských lahůdek, které si navzdory svému přísně bezmasému charakteru zachovávají vzhled, chuť i vůni tradičních masných výrobků. Na rozdíl od nich však neobsahují žádné živočišné tuky a bílkoviny, a tedy ani žádný cholesterol.

Receptury byly vyvinuty s ohledem na zdravý životní styl a jsou založeny na výhradně přírodních rostlinných surovinách a ingrediencích, bez konzervantů a syntetických barviv. Výrobky jsou svým složením vhodné i pro vegetariány a vegany.

Společnost Salve Natura sídlí v Bohumíně a její výrobky jsou distribuovány do prodejen zdravé výživy po celé České republice. Salve Natura vyváží své rostlinné uzeniny do mnoha zemí Evropy, například do Německa, Velké Británie, Švédska, Španělska, Polska, Slovinska a na Slovensko.